Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy" odpovídá 17 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem rodinného domu 3+1 s garáží a zahradou, obec Vranov, okr. Brno-Venkov,  CP - 85m2

Pronájem rodinného domu 3+1 s garáží a zahradou, obec Vranov, okr. Brno-Venkov, CP - 85m2

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme pronájem rodinného domu s garáží a zahradou, obec Vranov, okr. Brno-Venkov Jedná se o starší samostatně stojící rodinný dům. Nemovitost je v původním stavu a nabízí se bez vybavení. Dům se pronajímá vč. garáže a zahrady. Nájem činní 12.500 Kč..

Lokalita: Vranovrezervováno

Prodej, Chalupy, Mokrá-Horákov, CP 456 m2VideoMatterport

Prodej, Chalupy, Mokrá-Horákov, CP 456 m2

Pokud hledáte klidné místo v přírodě k rekreaci nebo k bydlení, tak Vás právě tato nemovitost jednoznačně osloví. Při dopoledním focení zde byla opravdu krásná a slunná atmosféra přírody, která Vás nabije energií. Jste v lese, ale přitom bezprostředně blízko obce, takže není problém tuto nemovitost..

Lokalita: Mokrá-Horákov - Horákovinfo v RK

Dvoupodlažní rodinný dům 5+kk s garáží a  zahradou, Bílovice nad SvitavouVideo

Dvoupodlažní rodinný dům 5+kk s garáží a zahradou, Bílovice nad Svitavou

Rodinný dům Bílovice nad Svitavou. Fotogalerie + videoprohlídka domu na webových stránkách RK Artoss. Co očekáváte od Vašeho nového bydlení? Atraktivní, klidnou lokalitu v těsné blízkosti Brna a výborné dopravní spojení do centra města? Prostorný dům s garáží, terasou a zahradou, který..

Lokalita: Nad Tratí, Bílovice nad Svitavou18 490 000 Kč

Prodej rodinného domu 1+1, Olomučany,  okr. Blansko, CP 569 m² - Olomučany

Prodej rodinného domu 1+1, Olomučany, okr. Blansko, CP 569 m² - Olomučany

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme prodej rodinného domu o dispozici 1+1, obec Olomučany, okres Blansko. Jedná se o samostatně stojící dům, nacházející se na klidném místě ve slepé ulici. Celková plocha pozemku je 569 m2 z toho zastavěná plocha a nádvoří 178 m2 a výměra zahrady 391 m2...

Lokalita: Olomučany3 850 000 Kč

Prodej rodinného domu s restaurací a bytem 3+1,  Brno-Maloměřice CP 335 m2

Prodej rodinného domu s restaurací a bytem 3+1, Brno-Maloměřice CP 335 m2

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme rozlehlý, rohový rodinný dům s restaurací a samostatným bytem o velikosti 3+1 v Brně-Maloměřicích. Dům leží v klidné části Maloměřic, obklopen zelení. Dům je částečně podsklepený, sklepy jsou uzpůsobeny provozu restaurace. V přízemí domu se nachází..

Lokalita: Sady, Brno - Maloměřiceinfo v RK

Prodej rodinného domu se zahradou a garáží na ulici Lipová,  Vranovice nad Svratkou, CP 1 255m2Matterport

Prodej rodinného domu se zahradou a garáží na ulici Lipová, Vranovice nad Svratkou, CP 1 255m2

V exkluzivním zastoupení majitele vám nabízíme k prodeji rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami, garáží a krásnou , velkou zahradou osázenou vinnou révou, množstvím ovocných stromů a zeleninou. Dům disponuje v 1.NP bytovou jednotkou 4+1 / 2x2 průchozí pokoje/, 2.NP také 4+1/ 2 pokoje samostatné,..

Lokalita: Lipová, Vranovice6 450 000 Kč

Samostatně stojící rodinný dům s velkým pozemkem, Brno - ÚtěchovVideo

Samostatně stojící rodinný dům s velkým pozemkem, Brno - Útěchov

Rodinný dům Brno - Útěchov. Bohatá fotogalerie + videoprohlídka domu na webových stránkách RK Artoss. Co očekáváte od Vašeho nového bydlení? Rodinný dům za rozumnou cenu v atraktivní a přitom velmi klidné brněnské městské části s výbornou dostupností do centra města? Pokud ano, tak právě Vám..

Lokalita: Bezinková, Brno - Útěchovrezervováno

Prodej domu s velkým pozemkem CP 1971 m² - KorouhevVideoMatterport

Prodej domu s velkým pozemkem CP 1971 m² - Korouhev

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji tuto výjimečnou nemovitost na Vysočině, a to v malebné obci Korouhev. Dům byl postaven v roce 1774, a to převážně z kamene (vnější stěny 80 cm) a opuky. Užitná plocha 150 m², zastavěná plocha a nádvoří 315 m². Dům byl postupně majiteli..

Lokalita: Korouhevinfo v RK

Prodej chalupy s velkým pozemkem CP 1971 m² - KorouhevVideoMatterport

Prodej chalupy s velkým pozemkem CP 1971 m² - Korouhev

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji tuto výjimečnou chalupu na Vysočině, a to v malebné obci Korouhev. Chalupa byla postavena v roce 1774, a to převážně z kamene (vnější stěny 80 cm) a opuky. Užitná plocha 150 m², zastavěná plocha a nádvoří 315 m². Chalupa byla postupně..

Lokalita: Korouhevinfo v RK

Dvoupodlažní rodinný dům po rekonstrukci, Bílovice nad Svitavou

Dvoupodlažní rodinný dům po rekonstrukci, Bílovice nad Svitavou

Rodinný dům Bílovice nad Svitavou. Láká Vás bydlení v atraktivní klidné lokalitě v těsné blízkosti Brna a zároveň je pro Vás nezbytné výborné dopravní spojení do centra města? Pokud ano, tak právě Vám nabízíme, ve výhradním zastoupení majitele, menší rodinný dům o velikosti 3+1, který se nachází..

Lokalita: Havlíčkova, Bílovice nad Svitavou6 390 000 Kč

Reference

REFERENCE PRO MAKLÉŘE DAVID LANGR

S panem Langrem jsme spolupracovali při koupi bytu v Blansku. Velmi oceňujeme přístup pana Langra, kdy jsme se vždy na všem bez problémů domluvili a prodej tedy proběhl hladce. Vše bylo perfektně..

REFERENCE PRO MAKLÉŘE DAVID LANGR

Přes realitní kancelář Artossreality jsem koupila byt v Boskovicích na ul. Sadová. Chtěla bych poděkovat panu Davidu Langrovi za jeho profesionální přístup, ochotu, flexibilitu a opravdu příjemné a..

REFERENCE PRO MAKLÉŘE DAVID LANGR

Při koupi nového domu jsme hledali nejen příjemnou lokalitu s hezkou nemovitostí, ale i profesionální realitní služby, tak aby vše proběhlo hladce a podle našich představ. To vše jsme našli v osobě..