Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy" odpovídá 11 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Rodinný dům s velkou zahradou, Koryčany, okres Kroměříž

Rodinný dům s velkou zahradou, Koryčany, okres Kroměříž

Rodinný dům Koryčany, okres Kroměříž. Jaký dům hledáte, co by měl splňovat? Rodinný dům k rekonstrukci tak, abyste si ho mohli přestavět dle svého? Dům za rozumnou cenu a zároveň atraktivní klidnou lokalitu a výbornou dojezdovou vzdálenost do města Brna nebo Kroměříže? Pokud ano, tak právě Vám..

Lokalita: Nádražní, Koryčany990 000 Kč

Prodej vícegeneračního rodinného domu, Rajhrad, slepý konec ulice Jiráskova, garáž, velká zahrada, pozemek celkem 1825m2

Prodej vícegeneračního rodinného domu, Rajhrad, slepý konec ulice Jiráskova, garáž, velká zahrada, pozemek celkem 1825m2

V zastoupení majitelů nabízíme k prodeji prostorný, vícegenerační RD v oblíbené lokalitě Rajhradu u Brna. Předností tohoto RD je jeho umístění v klidném slepém konci ulice Jiráskova naproti klášteru sester Těšitelek. Jak v přízemí, tak v patře se nachází prostorný byt o dispozici 3+1. Před domem se..

Lokalita: Jiráskova, Rajhrad10 900 000 Kč

Prodej rodinného domu 7+1+ateliér, se zahradou a garáží na ulici Studýnky, ,  Šlapanice - Bedřichovice, CP 887m2

Prodej rodinného domu 7+1+ateliér, se zahradou a garáží na ulici Studýnky, , Šlapanice - Bedřichovice, CP 887m2

V exkluzivním zastoupení majitele vám nabízíme svou dispozicí a prostorem ojedinělý rodinný dům o současných dispozicích 7+1+ateliér 57,95m2 , s garáží, zahradou a bazénem v Bedřichovicích, okres Brno-venkov. Dům je funkčně rozdělen na 3 bytové jednotky, 4. bytovou jednotku 1kk - 2+kk lze dobudovat..

Lokalita: Studýnky, Šlapanice - Bedřichovicerezervováno

Prodej, Rodinný dům 5+1, 230 m², garáž + bazén - Ostrava - Polanka nad Odrou

Prodej, Rodinný dům 5+1, 230 m², garáž + bazén - Ostrava - Polanka nad Odrou

Rodinný dům o dispozici 5+1 s garáží a venkovním bazénem se nachází v žádané lokalitě Ostrava - Polanka nad Odrou. Je situován na rohu ulice s možností přístupu na pozemek ze dvou stran. Garáž je umístěna v domě. Zadní část domu orientovaná do zahrady je rozšířena o zastřešené posezení. Dům..

Lokalita: Heleny Salichové 885/5, Ostrava - Polanka nad Odrou6 500 000 Kč

Prodej rodinného domu k demolici s velkorysým pozemkem 1442 m2 v centru obce Holubice

Prodej rodinného domu k demolici s velkorysým pozemkem 1442 m2 v centru obce Holubice

Ve výhradním zastoupení majitelů Vám nabízíme rodinný dům s krásným pozemkem o velikosti 1442 m2. Dům je ve špatném stavu, k demolici. Pozemek nabízí ideální dispozice ke stavbě jednoho či dvou rodinných domů. Více informací Vám ráda sdělím telefonicky či přímo na předem sjednané prohlídce...

Lokalita: Holubicerezervováno

Prodej RD 3+1 s přístavky a se zahradou, Újezd u Brna, CP 655 m²

Prodej RD 3+1 s přístavky a se zahradou, Újezd u Brna, CP 655 m²

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji RD 3+1 s přístavky a se zahradou v Újezdu u Brna. Vstup vede chodbou středem domu, která je průchozí na dvůr za domem. Vpravo z chodby jsou dva pokoje se samostatnými vstupy. Vlevo je pak kuchyně, ze které vede vstup do obývacího pokoje a do..

Lokalita: Újezd u Brnarezervováno

Prodej, Rodinné domy 7+1

Prodej, Rodinné domy 7+1

Nabízíme k prodeji samostatně stojící RD 7+1. Dům se nachází v okrese Hodonín, asi 45 minut od Brna. Kolaudace domu proběhla v roce 2007. Dům nabízí nadstandardní vybavení, včetně bazénu a vinného sklepu. Dům je podsklepen. Dispozice RD: - 1.NP: jídelna, Kuchyně, spíž, obývací pokoj,..

Lokalita: Lovčice15 000 000 Kč

Prodej RD 4+2 se zahradou, Brno - Černá Pole, ul. Břenkova, CP 264 m²

Prodej RD 4+2 se zahradou, Brno - Černá Pole, ul. Břenkova, CP 264 m²

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji podsklepený, dvoupatrový RD s podkrovím v lukrativní lokalitě Brno - Černá Pole na ul. Břenkova. Při vstupu do domu je zádveří v mezipatře, odkud vede schodiště do sklepa průchozího na zahradu, nebo do zvýšeného přízemí, kde se nachází dva..

Lokalita: Břenkova 182/11, Brno - Černá Polerezervováno

Vícegenerační rodinný dům s vjezdem, zahradou a bazénem, Nesovice, okres VyškovVideo

Vícegenerační rodinný dům s vjezdem, zahradou a bazénem, Nesovice, okres Vyškov

Rodinný dům Nesovice. Bohatá fotogalerie + videoprohlídka nemovitosti. Co očekáváte od Vašeho nového bydlení? Rodinný dům po rekonstrukci v atraktivní klidné lokalitě a ve výborné dojezdové vzdálenosti do města Brna? Plnohodnotné bydlení pro čtyřčlennou rodinu nebo hledáte dokonce vícegenerační..

Lokalita: Nesovicerezervováno

Prodej  prostorného polořadového RD 4+1 s garáží ,Kuřim CP176

Prodej prostorného polořadového RD 4+1 s garáží ,Kuřim CP176

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji velmi pěkný polořadový rodinný dům o velikosti 4+1 (s možností 5+1) s krásnou okrasnou zahradou v Kuřimi na ulici Dušínova. Celková plocha pozemku činí 508 m², zastavěná plocha je 110 m² a plocha zahrady je 398 m². Dispozice domu: přízemí-obývací pokoj 25,6..

Lokalita: , Kuřimprodáno

Reference

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Panu Polákovi z realitní kanceláře Artoss bych tímto chtěl poděkovat za poslední půlrok a společné řešení koupě pozemku, které ne vždy bylo úplně jednoduché :) Že jste se snažil vždy najit řešení..

Reference pro makléře: Martin Štefan

Pan Martin Štefan z RK Artoss je výborný makléř. Díky němu mám dům, který jsem chtěla. Děkuji a doporučuji všem na 100%. Hana Gayerová

Reference pro makléře: Ing. Ivo Nedbálek

Do nedávna jsme se starali o veškeré naše nemovitosti a podnájmy osobně s manželokou. Nicméně po zkušenostech s touto realitní kanceláří resp. jejím zástupcem panem Nedbálkem jsme přehodnotili názor...