Vizitka makléře

David Langr

obchodní zástupce - IČ 686 70 435, realitní makléř
GSM: +420 702 123 140
E-mail: [email protected]
Facebook

Makléř pobočky:

ARTOSS realitní kancelář, s.r.o.
Mlýnská 388/68, Brno - Trnitá - Brno-střed
Telefon: +420 725 885 110
E-mail: [email protected]
Facebook
David se v naší kanceláři specializuje na oblast Blanenska až Boskovicka kde sám bydlí. Reality jsou i jeho koníčkem a sledování nabídky nemovitostí v jeho okolí je jeho oblíbenou aktivitou při relaxování. Znalost cenové mapy a vynikající obchodní schopnosti z něj dělají skutečného realitního odborníka pro Blansko, Boskovice a okolí.
Ve volných chvílích se mimo partnerky :) věnuje svému psovi, sebevzdělávání - nově např. v jazykových znalostech, ze sportů pak třeba lezení po lezeckých stěnách.

Nejnovější nabídky makléře

Naposledy prodané nabídky makléře

Nejnovější reference pro makléře David Langr

P. Langra můžeme vřele doporučit, obratem pro nás našel vhodný byt (pronájem) pro maminku přesně dle našich "požadavků". Je velmi milý, vstřícný a ochotný. Děkujeme moc. S pozdravem Lucie Malíková
více informací o nabídce

Davide, díky tobě a RK za spolupráci. Přeji dobrej a úspěšnej rok. Budu tě doporučovat. Odvedl jsi perfektní práci. Ješťě jednou díky. Michal B.
více informací o nabídce

Pane Langr, poděkovat za Váš přístup, laskavost, podporu, vysvětlení, je málo. Já si vážím Vaší práce a děkuji s vděčností za vše. Myšlenky ovlivňují naše záměry a v každé situaci jste byl pozitivní. Využijte svého daru a přirozených schopností, vždy pro všechny. Vaše práce je kořeněna láskou, dobrem, pro všechny. I v nesnázích si říkejte, jsem nejlepší a láska vše vyřeší. Chce to jen správný čas. Moc děkuji. Kroupová.
více informací o nabídce

Prostřednictvím pana makléře Davida Langra jsme prodávali byt v Letovicích a zároveň kupovali byt v Boskovicích. Zpočátku jsme měli obavy, aby tyto dva prodeje proběhly hladce, ale pan makléř tyto naše obavy velmi brzy rozptýlil - pracoval velmi profesionálně a spolehlivě, byl vstřícný dokonce i během své dovolené. Neváhal odpovídat na naše dotazy i ve večerních hodinách. Nevznikaly tak žádné prodlevy a všechny úkony proběhly mnohem rychleji, než jsme čekali. Bezproblémová a rychlá byla i spolupráce s advokátkou. Děkujeme a pana Langra určitě doporučujeme. Manželé Tintěrovi.
více informací o nabídce

S panem Langrem jsme spolupracovali při koupi bytu v Blansku. Velmi oceňujeme přístup pana Langra, kdy jsme se vždy na všem bez problémů domluvili a prodej tedy proběhl hladce. Vše bylo perfektně nachystáno a zajištěno včetně perfektní přípravy smluv. Doporučujeme. SJ
více informací o nabídce

Všechny reference

Reference

Reference pro makléře: Jitka Loupová

Dobrý den, dovolte abych touto formou poděkovala paní Jitce Loupové za její profesionální a lidský přístup při prodeji našeho pozemku v Ořechově. Je velmi ochotná, vždy dostupná a o nás jako o..

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Při prodeji rodinného domu v Řícmanicích mi byl doporučen místní realitní makléř Ing. Jan Polák. Byl velmi ochotný a profesionální, vše nám vysvětlil a poradil. Prodej domu proběhl tak, jak jsme si..

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Realitního makléře Ing. Jana Poláka jsem oslovila na doporučení. Prodej mého domu proběhl podle mých představ. Pan Polák i celá realitní kancelář ARTOSS, s.r.o. poskytla jak mně tak i kupujícímu..