Vizitka makléře

David Langr

obchodní zástupce - IČ 686 70 435, realitní makléř
GSM: +420 702 123 140
E-mail: [email protected]
Facebook

Makléř pobočky:

ARTOSS realitní kancelář, s.r.o.
Mlýnská 388/68, Brno - Trnitá - Brno-střed
Telefon: +420 725 885 110
E-mail: [email protected]
Facebook
David se v naší kanceláři specializuje na oblast Blanenska až Boskovicka kde sám bydlí. Reality jsou i jeho koníčkem a sledování nabídky nemovitostí v jeho okolí je jeho oblíbenou aktivitou při relaxování. Znalost cenové mapy a vynikající obchodní schopnosti z něj dělají skutečného realitního odborníka pro Blansko, Boskovice a okolí.
Ve volných chvílích se mimo partnerky :) věnuje svému psovi, sebevzdělávání - nově např. v jazykových znalostech, ze sportů pak třeba lezení po lezeckých stěnách.

Nejnovější nabídky makléře

Naposledy prodané nabídky makléře

Nejnovější reference pro makléře David Langr

Davide, díky tobě a RK za spolupráci. Přeji dobrej a úspěšnej rok. Budu tě doporučovat. Odvedl jsi perfektní práci. Ješťě jednou díky. Michal B.
více informací o nabídce

Pane Langr, poděkovat za Váš přístup, laskavost, podporu, vysvětlení, je málo. Já si vážím Vaší práce a děkuji s vděčností za vše. Myšlenky ovlivňují naše záměry a v každé situaci jste byl pozitivní. Využijte svého daru a přirozených schopností, vždy pro všechny. Vaše práce je kořeněna láskou, dobrem, pro všechny. I v nesnázích si říkejte, jsem nejlepší a láska vše vyřeší. Chce to jen správný čas. Moc děkuji. Kroupová.
více informací o nabídce

Prostřednictvím pana makléře Davida Langra jsme prodávali byt v Letovicích a zároveň kupovali byt v Boskovicích. Zpočátku jsme měli obavy, aby tyto dva prodeje proběhly hladce, ale pan makléř tyto naše obavy velmi brzy rozptýlil - pracoval velmi profesionálně a spolehlivě, byl vstřícný dokonce i během své dovolené. Neváhal odpovídat na naše dotazy i ve večerních hodinách. Nevznikaly tak žádné prodlevy a všechny úkony proběhly mnohem rychleji, než jsme čekali. Bezproblémová a rychlá byla i spolupráce s advokátkou. Děkujeme a pana Langra určitě doporučujeme. Manželé Tintěrovi.
více informací o nabídce

S panem Langrem jsme spolupracovali při koupi bytu v Blansku. Velmi oceňujeme přístup pana Langra, kdy jsme se vždy na všem bez problémů domluvili a prodej tedy proběhl hladce. Vše bylo perfektně nachystáno a zajištěno včetně perfektní přípravy smluv. Doporučujeme. SJ
více informací o nabídce

Pri koupi bytu v Blansku jsem spolupracoval s panem Langrem. Vse dopadlo na vybornou, cele jednani bylo profesionalni, rychle a hlavne lidske. Po negativni zkusenosti s jinymi realitnimi kancelaremi mohu pana Langra, potazmo tuto celou realitni kancelar, jen doporucit. Strmiska
více informací o nabídce

Všechny reference

Reference

Reference pro makléře: Ivana Látalová

S paní Látalovou z RK Artoss jsem byl velice spokojen. Díky ní jsem koupil garáž, kterou jsem již dlouho hledal. Vše proběhlo naprosto v pořádku a bez problémů. RK Artoss, konkrétně paní Ivanu..

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

S manželkou jsme se rozhodli prodat byt. Od spokojených zákazníků jsme dostali kontakt na realitního makléře pana Ing. Poláka. Realitní makléř Ing. Jan Polák z realitní kanceláře Artoss nás zastoupil..

Reference pro makléře: Ing. Jan Polák

Realitní makléř Ing. Jan Polák zajistil excelentně prodej našeho družstevního bytu a zároveň koupi nového, většího bytu v naší oblíbené lokalitě. Jeho přístup je úžasně lidský, profesionální,..