Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty 3+kk" odpovídá 7 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej mezonetového bytu v OV o dispozici  3+kk - 76m² + 4m² balkon - Šlapanice - ulice Švehlova

Prodej mezonetového bytu v OV o dispozici 3+kk - 76m² + 4m² balkon - Šlapanice - ulice Švehlova

V zastoupení majitelů nabízíme k prodeji mezonetový byt o dispozici 3+kk s celkovou podlahovou plochou 76m2. Byt se nachází ve 4.NP a 5.NP bytového domu bez výtahu. Po vstupu do předsíně se na pravé straně nachází dveře do koupelny, na levé straně pak na samostatné WC, rovně se pak designovými..

Lokalita: Švehlova, Šlapanice3 990 000 Kč

Prodej, Bytu 3+kk, Blansko, Nad Čertovkou, CP 108 m2Video

Prodej, Bytu 3+kk, Blansko, Nad Čertovkou, CP 108 m2

! Poslední volný byt s krásným výhledem na západ ! Výměra bytu činní 79,3 m2 + terasy o ploše 24,6 m2. K bytu náleží sklep o výměře 3,80 m2. Konkrétní byt se nachází ve 4. patře. Termín k nastěhování konec roku 2020. U bytů je kladen důraz na jejich prosluněnost. Zajištění maximálního..

Lokalita: Nad Čertovkou, Blanskorezervováno

Prodej, byt 3+kk, ulice Dvorská, Blansko, sídliště Sever, CP 65 m² - Blansko

Prodej, byt 3+kk, ulice Dvorská, Blansko, sídliště Sever, CP 65 m² - Blansko

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme prodej bytu 3+kk, ulice Dvorská, Blansko, sídliště Sever. Jedná se o novostavbu bytové jednotky, která vznikla přestavbou komerčních prostor. V bytě jsou nové rozvody elektrické energie, vypínače, zásuvky, jistič, rozvody vody, odpad, rozvody topení vč...

Lokalita: Dvorská 1808/38, Blanskorezervováno

Prodej, Bytu Židlochovice, 3+kk, CP 74m²

Prodej, Bytu Židlochovice, 3+kk, CP 74m²

V zastoupení majitelů nabízím exkluzivně k prodeji nádherný byt 3+kk po rozsáhlé rekonstrukci provedené v roce 2014: - nové rozvody elektřiny, vody, odpady - nové vytápění, samostatný plynový kotel (v záruce), nově vyvložkovaný komín, nové radiátory - nová klimatizace (v záruce) - nové..

Lokalita: Masarykova, Židlochovicerezervováno

Prodej nadstandardního cihlového bytu 3+kk po rekonstrukci, Kobylnice, Brno - venkov

Prodej nadstandardního cihlového bytu 3+kk po rekonstrukci, Kobylnice, Brno - venkov

Byt Kobylnice u Brna, okres Brno - venkov. Co očekáváte od Vašeho nového bydlení? Byt v osobním vlastnictví po kompletní rekonstrukci bez nutnosti dalších investic, atraktivní klidnou lokalitu v blízkosti města Brna a zároveň i výborné dopravní spojení do centra města? Pokud hledáte výše uvedené..

Lokalita: Sokolnická, Kobylnicerezervováno

Prodej mezonetového bytu v OV o dispozici  3+kk - 76m² + 4m² balkon + garáž přímo v domě 17m² - Šlapanice - ulice Švehlova

Prodej mezonetového bytu v OV o dispozici 3+kk - 76m² + 4m² balkon + garáž přímo v domě 17m² - Šlapanice - ulice Švehlova

V zastoupení majitelů nabízíme k prodeji mezonetový byt o dispozici 3+kk s celkovou podlahovou plochou 76m2 s vlastní garáží 17m2 přímo v přízemí bytového domu. Byt se nachází ve 4.NP a 5.NP bytového domu bez výtahu. Po vstupu do předsíně se na pravé straně nachází dveře do koupelny, na levé..

Lokalita: Švehlova, Šlapanice4 390 000 Kč

Prodej novostavby bytu 3+kk s balkonem a zahradou, Rosice, UP 77 m2Video

Prodej novostavby bytu 3+kk s balkonem a zahradou, Rosice, UP 77 m2

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej bytu 3+kk se zahradou (cca 50 m2) a balkonem (cca 8 m2) v nově realizovaném developerském projektu rezidenčního bydlení v Rosicích u Brna. Rezidence Kamínky představuje nadstandardní bydlení ve vyhledávané lokalitě za dostupné ceny. Výstavba..

Lokalita: Kaštanová, Rosicerezervováno