Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty 3+1" odpovídá 7 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej bytu 3+1 s balkonem,na ulici Nejedlého, Brno - Lesná, CP 63,09m2Matterport

Prodej bytu 3+1 s balkonem,na ulici Nejedlého, Brno - Lesná, CP 63,09m2

V exkluzivním zastoupení majitele vám nabízíme velmi pěkný, cihlový byt o velikosti 3+1 s balkonem , o celkové ploše 63,09m2 na ulici Nejedlého v Brně - Lesné. Byt je umístěn ve 3.NP/4NP bytového domu bez výtahu. K bytu náleží sklep. Byt bytová jednotka prošla částečnou rekonstrukcí: - cca..

Lokalita: Nejedlého, Brno - Lesná5 390 000 Kč

Prodej, byt 3+1, ulice Kamnářská, Blansko, sídliště Zborovce, CP 83,2  m² - Blansko

Prodej, byt 3+1, ulice Kamnářská, Blansko, sídliště Zborovce, CP 83,2 m² - Blansko

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví, ulice Kamnářská, Blansko, sídliště Zborovce. Bytový dům prošel revitalizací z úvěru, který je již zcela splacen (kvalitní zateplení, rekonstrukce střechy, vstupní dveře, okna sklepů a pod.) V současné době probíhá..

Lokalita: Kamnářská, Blansko5 290 000 Kč

Prodej bytu 3+1+zahrada, užitná plocha 97m², Bílovice nad Svitavou

Prodej bytu 3+1+zahrada, užitná plocha 97m², Bílovice nad Svitavou

Byt 3+1 se zahradou - Bílovice nad Svitavou. Co očekáváte od Vašeho nového bydlení? Byt v osobním vlastnictví umístěný v atraktivní klidné lokalitě a zároveň i výborné dopravní spojení do centra města Brna? Pokud ano, tak právě Vám nabízíme, ve výhradním zastoupení majitele, velmi prostorný a..

Lokalita: S. K. Neumanna, Bílovice nad Svitavou6 390 000 Kč

Prodej bytu 3+1 s lodžií, 78 m² - Brno - Černovice

Prodej bytu 3+1 s lodžií, 78 m² - Brno - Černovice

V exklusivním zastoupení majitele Vám nabízíme pěkný slunný byt 3+1, s luxusním výhledem na celé Brno a okolí, o celkové velikosti 78 m². Byt se nachází na ulici Slámova, Brno-Černovice. Jedná se o bytovou jednotku umístěnou v posledním 8. podlaží zděného domu s výtahem. Kuchyně o velikosti..

Lokalita: Slámova, Brno - Černovice6 900 000 Kč

Prodej, byt 3+1, ulice Zborovecká, Blansko, CP 72 m² - BlanskoMatterport

Prodej, byt 3+1, ulice Zborovecká, Blansko, CP 72 m² - Blansko

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme prodej pěkného bytu 3+1 v Blansku, ulice Zborovecká, sídliště Zborovce. Bytový dům se nachází v klidné a poptávané lokalitě obklopen zelení na okraji sídliště Zborovce. Jedná se o cihlový bytový dům, který prošel revitalizací. Samotný byt je v..

Lokalita: Zborovecká, Blansko4 800 000 Kč

Prodej, byt 3+1, ulice Jasanová, Blansko, CP 107,4 m²

Prodej, byt 3+1, ulice Jasanová, Blansko, CP 107,4 m²

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme prodej velkometrážního bytu 3+1, ulice Jasanová, Blansko, sídliště Písečná. Jedná se o prostorný byt v cihlovém bytovém domě s výtahem, nacházející se v 5. NP (poslední patro). K bytu náleží šatna, sklep, příjemná terasa s pergolou a krásným výhledem..

Lokalita: Jasanová, Blansko7 200 000 Kč

Prodej prostorného bytu v  OV  3+1 ul.Na Loučkách,Kuřim okr.Brno venkov CP 75 m²

Prodej prostorného bytu v OV 3+1 ul.Na Loučkách,Kuřim okr.Brno venkov CP 75 m²

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k prodeji prostorný,slunný byt v OV 3+1 v Kuřimi,ul.Na Loučkách .Byt se nachází v 6.NP/7 v panelovém domě po kompletní revitalizaci s pěkným výhledem do okolních lesů.Celková plocha bytu je 72 m2 +balkon,který není započítán do plochy bytu.Samotný byt má..

Lokalita: , Kuřimprodáno

Reference

REFERENCE PRO MAKLÉŘE DAVID LANGR

Prodej našeho bytu 5+1 jsme původně realizovali přes portál bezrealitky.cz. Bohužel jsme po nějaké době zjistili, že je to nad naše síly a časové možnosti. Naštěstí jsme dostali kontakt na realitního.. více

Reference pro makléře: Ing. Ivo Nedbálek

Prostřednictvím pana Nedbálka z realitní kanceláře ARTOSS jsem si pronajal nemovitost. Vše bylo tak, jak bylo uvedeno v nabídce na webových stránkách realitky, předání bylo rychlé a bezproblémové,.. více

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Velká spokojenost s profesionálním přístupem a dobrým servisem, který nám při nákupu bytu v Řícmanicích zajišťoval realitní makléř Ing. Jan Polák z realitní kanceláře Artoss. Vše, co nám sdělil,.. více