Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty 3+1" odpovídá 5 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Byt 3+1 s balkonem, CP 77 m² - Brno - Bohunice

Prodej, Byt 3+1 s balkonem, CP 77 m² - Brno - Bohunice

V zastoupení majitele nabízíme byt 3+1 s balkonem a sklepem v Brně Bohunicích. Jedná se o byt v družstevním vlastnictví, avšak s možností převodu do osobního vlastnictví. Anuita a všechny další dluhy jsou vyrovnány. Byt je v panelovém domě s výtahem, Nachází se na 4 NP panelového domu po..

Lokalita: Brno - Bohunice5 900 000 Kč

Prodej bytu 3+1 s balkonem, OV, na ulici Holzova, Brno - Líšeň, CP 102,2m2

Prodej bytu 3+1 s balkonem, OV, na ulici Holzova, Brno - Líšeň, CP 102,2m2

V exkluzivním zastoupení majitele vám nabízíme k prodeji krásný , prostorný byt o velikosti 102,2m2 + balkon 5,8m2 v Brně-Líšni, na ulici Holzova. Byt je umístěn v 1.NP /4.NP bytového domu bez výtahu. Stáří nemovitosti je 20 let. V loňském roce proběhla rekonstrukce fasády a opravy balkonů včetně..

Lokalita: Holzova, Brno - Líšeňrezervováno

Prodej novostavby bytu 3+1 s balkonem, CP 80 m2Video

Prodej novostavby bytu 3+1 s balkonem, CP 80 m2

2. etapa úspěšného projetu Rezidence Kamínky Rosice je ve výstavbě! Stavba je realizována prověřenými českými firmami. Pro aktuální informace ohledně dostupnosti volných bytů kontaktujte makléře. Po velmi úspěšném dokončení 1. etapy prodeje bytů začal developer výstavbu 2. etapy nadstandardního..

Lokalita: Kaštanová, Rosicerezervováno

Prodej, Byty 3+1, 90m² - Brno - Zábrdovice

Prodej, Byty 3+1, 90m² - Brno - Zábrdovice

Pokud hledáte prostorné bydlení v samotném středu města Brna, kde všude dojdete pohodlně po svých, pak je tento byt pro vás ideální volbou. Byt je po rekonstrukci a nachází se v 3. NP. Dominantou 22 metrového obývacího pokoje je stěna s odkrytými cihlami, která kontrastuje s protější stěnou s..

Lokalita: Stará, Brno - Zábrdovicerezervováno

Prodej prostorného bytu v  OV  3+1 ul.Na Loučkách,Kuřim okr.Brno venkov CP 75 m²

Prodej prostorného bytu v OV 3+1 ul.Na Loučkách,Kuřim okr.Brno venkov CP 75 m²

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k prodeji prostorný,slunný byt v OV 3+1 v Kuřimi,ul.Na Loučkách .Byt se nachází v 6.NP/7 v panelovém domě po kompletní revitalizaci s pěkným výhledem do okolních lesů.Celková plocha bytu je 72 m2 +balkon,který není započítán do plochy bytu.Samotný byt má..

Lokalita: , Kuřimprodáno

Reference

Reference pro makléře: Ivana Látalová

Ráda bych poděkovala paní Ivaně Látalové za příjemný a profesionální přístup při prodeji mého rodinného domu. Vždy mne byla schopna zodpovědět mé „všetečné“ dotazy a svojí dobrou náladou mi pomohla..

REFERENCE PRO MAKLÉŘE IVANA LÁTALOVÁ

Prostřednictvím r. k. Artoss jsem prodával byt v Brně. Realitní makléřku paní Látalovou jsem oslovil na základě skvělého osobního doporučení. S její prací a přístupem jsem byl velmi spokojen -..

Reference pro makléře: Ing. Jan Polák

S prodejem mého domu v Hostěnicích mi velice pomohl realitní makléř Ing. Jan Polák. Jeho práce byla perfektní a profesionální. Mohu jeho služby vřele doporučit a tímto mu za vše poděkovat. Sylvie..