Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty 3+1" odpovídá 6 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej bytu 3+1 s komorou a balkonem, UP 93 m² + zahrádka 99 mm² - Brno, ul. Mlýnská

Prodej bytu 3+1 s komorou a balkonem, UP 93 m² + zahrádka 99 mm² - Brno, ul. Mlýnská

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji velmi prostorný byt 3+1 s komorou a balkonem, se zahrádkou 99 m2 přímo za domem, na ul. Mlýnská v širším centru Brna. Byt se nachází v 1. patře cihlového bytového domu a zabírá celé patro. Při vstupu je předsíň (7,32 m2) odkud vede vstup do..

Lokalita: Mlýnská, Brno - Trnitá8 290 000 Kč

Prodej, byt 3+1, ulice Jasanová, Blansko, CP 107,4 m²Matterport

Prodej, byt 3+1, ulice Jasanová, Blansko, CP 107,4 m²

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme prodej velkometrážního bytu 3+1, ulice Jasanová, Blansko, sídliště Písečná, nacházejícího se v cihlovém bytovém domě na konci ulice. Jedná se o prostorný atypický byt, nacházející se v 5. NP (poslední patro). V bytovém domě je výtah. K bytu náleží..

Lokalita: Jasanová, Blansko6 350 000 Kč

Prodej bytu 3+1 s terasou a garáží, na ulici Březinova, Brno-Žabovřesky, CP 76m2Matterport

Prodej bytu 3+1 s terasou a garáží, na ulici Březinova, Brno-Žabovřesky, CP 76m2

Hledáte byt v Žabovřeskách nebo v Masarykově čtvrti? Líbilo by se vám mít krásnou terasu poskytující soukromí a zároveň výhled na Kraví Horu a planetárium? A z druhé strany Wilsonův les? A jako bonus mít v této atraktivní lokalitě vlastní garáž? Pokud ano, mohl by vás zaujmout velmi zajímavý..

Lokalita: Březinova, Brno - Žabovřeskyrezervováno

Prodej, byt 3+1, ulice Dvorská, Blansko, sídliště Sever, CP 72 m2

Prodej, byt 3+1, ulice Dvorská, Blansko, sídliště Sever, CP 72 m2

V exkluzivním zastoupení majitele připravujeme prodej bytu 3+1, ulice Dvorská, Blansko, sídliště Sever. V současné době byt prochází rozsáhlou rekonstrukcí. Předmět rekonstrukce bude kompletně nová elektřina, omítky na obvodovém zdivu i stropech (původní výmalby jsou odstraněny, na všechny..

Lokalita: Dvorská, Blanskorezervováno

Pronájem bytu 3+1 s balkonem, Brno-Líšeň, ul. J.Faimonové, UP 62 m²

Pronájem bytu 3+1 s balkonem, Brno-Líšeň, ul. J.Faimonové, UP 62 m²

V zastoupení majitelky nabízíme k pronájmu byt 3+1 s balkonem v Brně-Líšni, na ul. Josefy Faimonové. Byt je po rekonstrukci. Bylo zbudováno nové, zděné jádro a tedy i nová koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC. V kuchyni je nová kuchyňská linka se sporákem a digestoří. Dále je k..

Lokalita: Josefy Faimonové 2222/3, Brno - Líšeňrezervováno

Prodej bytu 3+1 s balkonem, 76 m² - BučoviceMatterport

Prodej bytu 3+1 s balkonem, 76 m² - Bučovice

V exklusivním zastoupení majitele Vám nabízíme pěkný slunný byt 3+1, s luxusním výhledem na celé Bučovice a okolí, o celkové velikosti 76 m². Byt se nachází na ulici Na vyhlídce v Bučovicích. Jedná se o bytovou jednotku umístěnou v posledním 3. nadzemním podlaží zděného domu bez výtahu. Kuchyně..

Lokalita: Na Vyhlídce, Bučovice3 990 000 Kč

Reference

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Koupi našeho domu v Brně Obřanech nám pomohl realizovat realitní makléř Ing. Jan Polák z realitní kanceláře Artoss - profesionální přístup, vše probíhalo dle domluvy a tak, jak bylo slíbeno. Můžeme.. více

REFERENCE PRO MAKLÉŘE DAVID LANGR

Davide, díky tobě a RK za spolupráci. Přeji dobrej a úspěšnej rok. Budu tě doporučovat. Odvedl jsi perfektní práci. Ješťě jednou díky. Michal B.

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Panu Polákovi z realitní kanceláře Artoss bych tímto chtěl poděkovat za poslední půlrok a společné řešení koupě pozemku, které ne vždy bylo úplně jednoduché :) Že jste se snažil vždy najit řešení.. více