Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty 1+kk" odpovídá 8 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Podnájem, Bytu, ul Haškova-Lesná 1+kk, UP 27 m² plus balkon

Podnájem, Bytu, ul Haškova-Lesná 1+kk, UP 27 m² plus balkon

Zprostředkuji podnájem slunného bytu 1+KK s kuchyňskou nikou a balkonem. Součástí je sklepní kóje. Bytová jednotka je umístěna ve 2.NP. V okolí bytového domu je výborná občanská vybavenost. MŠ, ZŠ, Billa, zastávky MHD v dosahu. Byt je v perfektním stavu. Vybavení: pračka ( umístěná v kuchyňské..

Lokalita: Haškova 152/15, Brno - Lesná11 000 Kč za měsíc

Pronájem bytu 1+kk, 31 m² - Brno - Ponava

Pronájem bytu 1+kk, 31 m² - Brno - Ponava

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízím pronájem pěkného, částečně vybaveného bytu 1+kk o velikosti 31 m², umístěného ve 2. NP/2. NP domu na Poděbradové ulici v Brně. Byt se skládá z obytného prostoru s kuchyňskou linkou, koupelny s umývadlem, vanou a WC. Byt bude až na kuchyňskou linku..

Lokalita: Poděbradova, Brno - Ponavarezervováno

Pronájem bytu 1+kk, 30 m² - Brno - Černá Pole

Pronájem bytu 1+kk, 30 m² - Brno - Černá Pole

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízím pronájem prostorného, částečně vybaveného bytu 1+kk o velikosti 30 m², umístěného 5. NP/5. NP rekonstruovaného domu na Merhautové ulici v Brně. Veškeré stávající vybavení nájemníkům zůstává k dispozici - kuchyňská linka včetně indukčního sporáku a..

Lokalita: Merhautova, Brno - Černá Polerezervováno

Prodej novostavby bytu 1+kk s balkonem + parkovací stání,  Bučovice, okres Vyškov, CP 47,7m2

Prodej novostavby bytu 1+kk s balkonem + parkovací stání, Bučovice, okres Vyškov, CP 47,7m2

V exkluzivním zastoupení majitele vám nabízíme k prodeji krásnou novostavbu bytu 1+kk s balkonem 10,1m2 a parkovacím stání v Bučovicích. Bytová jednotka je umístěná ve 3.NP/5NP bytového domu s výtahem. Byt je orientovaný na SV s krásným , ničím nerušeným výhledem do krajiny. Prostorná koupelna je..

Lokalita: U Škol, Bučovice4 445 000 Kč

Pronájem atypického bytu 1+kk s balkonem, 74 m² - Hlaváčova, Brno-Obřany

Pronájem atypického bytu 1+kk s balkonem, 74 m² - Hlaváčova, Brno-Obřany

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízím pronájem prostorného, atypického, částečně vybaveného bytu 1+kk o velikosti 74 m², umístěného ve 2. NP domu na ulici Hlaváčova v Brně-Obřanech. Byt se skládá z prostorného pokoje s kuchyňskou linkou, koupelny s umývadlem a vanou, samostatného WC,..

Lokalita: Hlaváčova, Brno - Obřanyrezervováno

Pronájem bytu 1+kk, 32m² - Brno - Zábrdovice

Pronájem bytu 1+kk, 32m² - Brno - Zábrdovice

Hledáte bydlení v centru Brna? Pak právě pro Vás nabízíme pronájem čistého, nově zrekonstruovaného bytu 1+kk na ulici Příkop. Byt o celkové ploše 32 m² se nachází v 1. vyvýšeném nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem. Byt se skládá ze zádveří, kuchyňského koutu (indukce, el. trouba, digestoř,..

Lokalita: Příkop, Brno - Zábrdovice11 500 Kč za měsíc

Pronájem bytu 1+kk, ul. Selská, Brno - město, UP 16m²

Pronájem bytu 1+kk, ul. Selská, Brno - město, UP 16m²

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu garsoniéru umístěnou v podkroví domu na ul. Selská v Brně. Dům je využíván převážně ke komerčním službám. Vstup do bytu vede přes recepci studia se saunou, masážemi, nehtovým studiem a prodlužováním řas atd., po schodišti do prvního patra. Byt je..

Lokalita: Selská, Brno - Maloměřice7 000 Kč za měsíc

Pronájem novostavby bytu 1+kk s balkonem, Brněnská Pole,  Šlapanice, CP 32,6m2

Pronájem novostavby bytu 1+kk s balkonem, Brněnská Pole, Šlapanice, CP 32,6m2

Se souhlasem majitele vám nabízíme k pronájmu novostavbu bytu o velikosti 1+kk s balkonem 32,6m2 ve Šlapanicích u Brna , na ulici Brněnská Pole. Byt se nachází ve 3.p bytového domu s výtahem. Velmi pěkný, moderní byt s krásným výhledem. Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kotel Baxi. Na..

Lokalita: Brněnská Pole, Šlapanicerezervováno

Reference

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Kontaktem s RK Artoss byl pro nás realitní makléř Ing. Jan Polák a já jsem mu moc vděčná za jeho přístup a trpělivost, kterou s námi měl. Neměl to s námi lehké a jsem moc ráda, že to s námi vydržel a..

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Pan realitní makléř Ing. Jan Polák z realitní kanceláře Artoss nám pomohl se stanovením tržní ceny nemovitosti a také s pronájmem jiné nemovitosti. Jsme velmi spokojeni a jako nadstandardní hodnotíme..

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Služby této realitní kanceláře mohu jen doporučit. Především realitní makléř Ing. Jan Polák je profesionál, který se jen tak nenajde. Velice ochotně vše zrealizoval, zařídil a domluvil. Byt se nám..