Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty" odpovídá 29 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej podkrovního bytu 3+kk, Bezručova čtvrť 1115/32, Kuřim, krbová kamna v bytě, CP 83m2Matterport

Prodej podkrovního bytu 3+kk, Bezručova čtvrť 1115/32, Kuřim, krbová kamna v bytě, CP 83m2

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji prostorný podkrovní byt v Kuřimi. Bytová jednotka se nachází v 4.NP menšího bytového domu po celkové vnější revitalizaci. Dispozice bytu jsou v přiloženém plánku a virtuální prohlídce bytu. Bytová jednotka je volná, k dispozici ihned po úhradě kupní ceny a..

Lokalita: Bezručova čtvrť 1115/32, Kuřim6 590 000 Kč

Prodej cihlového bytu 1+1, 43 m², Brno - Veveří, ul. Zahradníkova

Prodej cihlového bytu 1+1, 43 m², Brno - Veveří, ul. Zahradníkova

Byt 1+1 Brno - Veveří, ul. Zahradníkova. Co očekáváte od Vašeho nového bydlení? Byt, který si zrekonstruujete dle svých vlastních představ, atraktivní klidnou lokalitu v těsné blízkosti centra města Brna? Pokud hledáte výše uvedené výhody, tak právě Vám nabízíme prostorný, velmi světlý a dobře..

Lokalita: Zahradníkova, Brno - Veveří3 900 000 Kč

Pronájem luxusního bytu 3+kk, ulice Svitavská, Blansko, CP 128 m² - Blansko

Pronájem luxusního bytu 3+kk, ulice Svitavská, Blansko, CP 128 m² - Blansko

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme pronájem luxusního bytu 3+kk, který se nachází v rodinné vile z třicátých let 20. století na adrese Svitavská v Blansku. Současný majitel chtěl neutěšený stav nemovitosti citlivou rekonstrukcí zachovat duši domu a vdechnout mu znovu život v 21...

Lokalita: Svitavská, Blanskoinfo v RK

Prodej bytu 1+1 v OV, 46m² - Brno - Kohoutovice, ul. Prokofjevova

Prodej bytu 1+1 v OV, 46m² - Brno - Kohoutovice, ul. Prokofjevova

Byt 1+1 v osobním vlastnictví, Brno Kohoutovice. Co očekáváte od Vašeho nového bydlení? Byt po rekonstrukci, atraktivní klidnou lokalitu s výbornou dostupností do centra města Brna? Pokud hledáte výše uvedené výhody, tak právě Vám nabízíme prostorný, velmi světlý a dobře dispozičně řešený byt 1+1..

Lokalita: Prokofjevova 285/4, Brno - Kohoutovice3 950 000 Kč

Prodej, byt 1+1, Masarykovo náměstí, Boskovice, CP 53 m²

Prodej, byt 1+1, Masarykovo náměstí, Boskovice, CP 53 m²

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme prodej velkometrážního bytu 1+1, ulice Masarykovo náměstí, Boskovice, centrum města. Jedná se o prostorný byt nacházející se v cihlovém bytovém domě přímo v centru města Boskovic. Byt je po rekonstrukci (celá koupelna, nová kuchyňská linka a..

Lokalita: Masarykovo náměstí, Boskovice3 690 000 Kč

Prodej, byt 3+kk, ulice nám. Republiky, Blansko, centrum, CP 55 m² - Blansko

Prodej, byt 3+kk, ulice nám. Republiky, Blansko, centrum, CP 55 m² - Blansko

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme převod družstevního podílu k bytu 3+KK, který se nachází přímo v centru města Blanska, ulice nám. Republiky. Byt prošel rozsáhlou rekonstrukcí, dá se říct, že se jedná ,, o novou bytovou jednotku ,, Rozsah rekonstrukce: rozvody elektřiny - měď,..

Lokalita: nám. Republiky, Blansko4 150 000 Kč

Prodej cihlového bytu 2+1 s garážovým stáním, Brno - Lesná, ul. Marie Majerové

Prodej cihlového bytu 2+1 s garážovým stáním, Brno - Lesná, ul. Marie Majerové

Byt 2+1 Brno Lesná. Možnost odkoupení garážového stání. Co očekáváte od Vašeho nového bydlení? Byt po rekonstrukci, atraktivní klidnou lokalitu s výbornou dostupností do centra města Brna? Pokud hledáte výše uvedené výhody, tak právě Vám nabízíme prostorný, velmi světlý a dobře dispozičně řešený..

Lokalita: Marie Majerové 478/11, Brno - Lesná6 290 000 Kč

Pronájem, byt 1+1, Údolní, Blansko, CP 30 m²

Pronájem, byt 1+1, Údolní, Blansko, CP 30 m²

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu pěkný byt 1+1, ulice Údolní, Blansko. Byt vhodný pro jednu, max. dvě osoby. Byt prošel částečnou rekonstrukcí cca 5 let zpět (nová kuchyňská linka vyrobena na míru včetně vestavěné elektrické trouby zn. Whirlpoll a sklo-keramické desky,..

Lokalita: Údolní, Blansko9 500 Kč za měsíc

Prodej, byt 3+1, ulice Jasanová, Blansko, CP 107,4 m²

Prodej, byt 3+1, ulice Jasanová, Blansko, CP 107,4 m²

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme prodej velkometrážního bytu 3+1, ulice Jasanová, Blansko, sídliště Písečná. Jedná se o prostorný byt v cihlovém bytovém domě s výtahem, nacházející se v 5. NP (poslední patro). K bytu náleží šatna, sklep, příjemná terasa s pergolou a krásným výhledem..

Lokalita: Jasanová, Blansko7 200 000 Kč

Prodej bytu v OV,  2+1 s lodžií na ulici bratří Čapků,  Žďár nad Sázavou 4, CP 55,81m2Matterport

Prodej bytu v OV, 2+1 s lodžií na ulici bratří Čapků, Žďár nad Sázavou 4, CP 55,81m2

Uvedená cena je včetně provize. V exkluzivním zastoupení majitele vám nabízíme k prodeji cihlový byt 2+1 se zasklenou lodžií na ulici bratří Čapků ve Žďáru nad Sázavou. Byt je umístěn v 7.NP/8NP bytového domu s výtahem. Byt je v původním , ale udržovaném stavu. Koupelna / jádro umakart/ s vanou,..

Lokalita: Bratří Čapků, Žďár nad Sázavou - Žďár nad Sázavou 4rezervováno

Reference

Reference pro makléře: Jitka Loupová

Paní Loupová,musím Vám poděkovat za Vaši spolupráci, za podporu, kterou jste mi věnovala. Také jsem byla překvapena jak velice lehce proběhlo předání domu. Ještě jednou veliké díky. Jste velmi..

Reference pro makléře: Ing. Jan Polák

Člověk na pravém místě s mnoha znalostmi realitního trhu a dané lokality to je realitní makléř Ing. Jan Polák, který nám zprostředkoval koupi úžasného domu se 100%-ním profesním i lidským přístupem...

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Při prodeji domu po rodičích jsem využila spolupráce realitního makléře Ing. Jana Poláka z realitní kanceláře Artoss a byla to ta nejlepší volba. Problémy a nebylo jich málo, řešil v klidu s..