Tuto nabídku jsme již úspěšně pronajali. Máte-li zájem o podobnou nemovitost, vyberte si z naší aktuální nabídky ZDE nebo zadejte poptávku do našeho systému ZDE.

Pronájem baru / vinárny se 40 místy, Brno-město, ul. Vídeňská, UP 76m²

Popis

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu bar / vinárnu na frekventovaném místě v suterénu domu na ul. Vídeňská v Brně.

Prostory se nachází ve stylovém klenutém sklepě, proto jsou vhodné jak pro provoz baru, tak i na vinárnu a podobně. Vstup vede přímo z ulice po schodišti do místnosti s barem a stolky pro hosty, za ní následuje další místnost s posezením. Součástí prostor jsou i oddělené pánské a dámské toalety a sklad. V současné době je zde cca 40 míst k sezení, ale velikost prostoru umožňuje jejich navýšení. Do prostor vede i zadní vchod, který lze využít pro zásobování.

Uvedená cena nájmu je navržena pro první rok nájmu k získání klientely, od druhého roku nájmu majitel požaduje nájem o 2.000,- Kč / měs. vyšší. Voda i elektřina jsou měřené podružnými měřidly. Zálohy na spotřebu elektřiny a vody mohou být upraveny v průběhu nájmu dle skutečné spotřeby konkrétním nájemcem. Přípojka elektřiny je dvoutarifní, 20 hod. denně za nízkou sazbu. Vytápění prostor zajišťují elektrické olejové radiátory, ohřev TUV je také elektřinou.

Prostory budou volné k pronájmu od 1.2.2018. Prohlídky jsou možné po předchozí dohodě. Více informací v RK.

ARTOSS realitní kancelář, s.r.o. je řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR.

Martin Štefan

Kontaktujte makléře

Martin Štefan+420 602 953 912
stefan@artossreality.cz
pronajato
Ev.č.31217860
KategorieRestaurace
LokalitaVídeňská 170/12, Brno - Štýřice
OkresBrno-město
Plocha užitná76 m²
Plocha pozemku76 m²
Počet podlaží4
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuRohový
ZástavbaObchodní a obytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ZařízenýAno
Počet míst40
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, MHD
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální elektrické