Prodej RD 3+kk s velkou zahradou, Brno - St. Lískovec, ul. Točná, CP 2.617 m²

Popis

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji RD 3+kk s garáží, přístavky a velkou zahradou (celková plocha pozemku 2.617 m2) v Brně - Starém Lískovci na ul. Točná.

Dům a přístavky prošly v posledních 5 letech rozsáhlou rekonstrukcí. Při vstupu do obytné části je předsíň (4,1 m2) odkud vede vstup do šatny (7,6 m2), která ja využívána jako dětský pokoj, a do pokoje (16,7 m2) s kuchyňským koutem (9,25 m2). Dále následuje ložnice (13,5 m2), z kuchyně pak WC (1,4 m2) a koupelna s vanou (5,5 m2). V obývacím pokoji stojí krbová kamna s teplovodním výměníkem napojeným na ústřední vytápění domu. Alternativně lze dům vytápět elektrickým kotlem rovněž napojeným na ústřední topení. Ohřev TUV zajišťuje elektrický bojler umístěný v koupelně. Jako zdroj užitkové vody slouží studna, ale rozvod v domě je připraven k napojení na vodovodní řad, který je k dispozici na hranici pozemku. Odpady jsou svedeny do septiku. Obytná část je z části dřevěné konstrukce s přizdívkou Itong. V rámci rekonstrukce obytné části byly provedeny nové rozvody elektřiny, vody, nové omítky, či sádrokartonové stěny, byla nově vybudovaná koupelna a WC, nové povrchy podlah v celém domě vyjma ložnice a dětského pokoje kde je koberec. Náklady na bydlení jsou cca 2.900 Kč / měs. za spotřebu elektřiny + platby za vývoz septiku dle potřeby + dřevo do krbových kamen.

Na obytnou část navazují zděné přístavky. Jednak sklad (14,6 m2) odkud vede vstup do sklepa rozděleného na dvě části (12 a 6 m2) a potom další prostor s novou střechou (33,1 m2), který zatím není rozdělený příčkami a záměrem současných majitelů upravit jej jako další samostatnou bytovou jednotku. Na pozemku dále stojí samostatná zděná garáž. Přístavky i pozemek budou předány novému majiteli vyklizené dle dohody, vyjma použitelného stavebního materiálu a dřeva na otop.

Pozemek je velice mírně svažitý západním směrem a přístup na něj vede ze dvou stran. Z východní strany vede na pozemek vjezd z asfaltové komunikace ul. Točná, ze západní strany po nezpevněné cestě ve vlastnictví obce. Pozemek tedy lze teoreticky rozdělit na dvě části. Rozměry pozemku jsou cca 116 - 121 m x šířka 21,5 m, ale ze strany vjezdu z ul. Točná je část pozemku zúžená na 3,5 m.

Na pozemek částečně zasahuje ochranné pásmo elektrického vedení VVN a ochrana koridoru železniční tratě. Z tohoto důvodu nebudou na pozemku povolovány další stavby, pouze opravy a údržba stávajících.

Více informací v RK. Zájemcům o koupi zajistíme i financování. ARTOSS realitní kancelář, s.r.o. je řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR.

Martin Štefan

Kontaktujte makléře

Martin Štefan+420 602 953 912
stefan@artossreality.cz

Upozorňujeme: bod zobrazený v mapě označuje pouze orientační polohu nemovitosti - ulici

3 550 000 Kč + provize
Ev.č.31217741
KategorieRodinné domy
LokalitaTočná, Brno - Starý Lískovec
OkresBrno-město
Velikost3 pokoje
Plocha užitná106 m²
Plocha podlahová58 m²
Plocha pozemku2.617 m²
Plocha zastavěná167 m²
Počet podlaží2
StavDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Garážano
Sklepano (18m²)
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, MHD
VodaMístní zdroj
Elektřina230V, 400V
OdpadSeptik
TopeníÚstřední tuhá paliva, Ústřední elektrické