Prodej novostavby moderně řešeného RD 4+kk, Brno - Staré Černovice, CP 938 m²

Vizualizace - pohled od vstupu z ulice
Vizualizace - pohled od vstupu z ulice
Náčrt situace na pozemku
Půdorys

Popis

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji novostavbu RD 4+kk s terasou, min. 3 parkovacími místy a velkou zahradou v Brně - Starých Černovicích.
Stavba bude dokončena v prvních jarních měsících letošního roku - stále ještě je možnost drobných úprav a částečné změny vzhledu exteriéru i interiéru dle vkusu nového vlastníka.
Při vstupu na pozemek bude brána s elektrickým pohonem, dále dlážděná plocha na parkování a zastiňovací pergola. Navazující chodník povede ke vstupu do domu a na terasu se zahradou za domem. Oplocení bude řešeno tak, aby odpočinková zóna za domem nabízela dostatek soukromí. Na zahradě stojí zahradní domek / sklad nářadí s elektrickou přípojkou.
Při vstupu do domu je zádveří a chodba, ze které vedou vstupy do jednotlivých místností. Prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem (57 m2) je orientovaný JV směrem a je posuvnými dveřmi přímo spojený s terasou. V domě jsou tři ložnice o výměře 14, 12 a 12 m2. V koupelně budou dvě umyvadla, vana i sprchový kout. Samostatné WC bude vybaveno i bidetem. Nechybí ani technická místnost pro umístění technologií i jako sklad domácnosti.
Obytné místnosti v domě jsou pěkně prosvětlené velkými okny osazenými trojskly pro úsporu energie. V domě jsou použity moderní technologie vysoké kvality, např. podlahové topení uhlíkovými fóliemi s možností regulace teploty v každé místnosti zvlášť.
V ceně domu jsou zahrnuty venkovní zpevněné plochy, brána a oplocení, pergola a terasa, fasáda domu. Uvnitř pak kompletní podlahy, obklady koupelny vč. vybavovacích předmětů a dveře se zárubněmi. V ceně není zahrnuta kuchyňská linka. Dále jsou připraveny rozvody na montáž klimatizace, elektricky ovládané venkovní žaluzie, základ na nerezový komín pro krbová kamna, a pod. Toto a další vybavení domu, např. kuchyňskou linku, lze po dohodě s majitelem dodat před předáním domu.
Dle současné legislativy je plátcem daně z nabytí nemovité věci (4%) nad rámec kupní ceny kupující. Konkrétně u této nabídky je větší část nemovitosti od daně z nabytí osvobozena, což je nutné zohlednit při porovnání celkových nákladů na pořízení jiných nabídek. Více informací v RK.
Pokud nemáte vyřešené financování vašeho nového bydlení, náš úvěrový specialista vám rád poradí a pomůže. ARTOSS realitní kancelář je řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR.

Martin Štefan

Kontaktujte makléře

Martin Štefan+420 602 953 912
stefan@artossreality.cz

Upozorňujeme: bod zobrazený v mapě označuje pouze orientační polohu nemovitosti - ulici

7 250 000 Kč
Ev.č.31217517
KategorieRodinné domy
LokalitaMírová, Brno - Černovice
OkresBrno-město
Plocha užitná123 m²
Plocha pozemku938 m²
Plocha zastavěná190 m²
StavNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Rok výstavby2017
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB141 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb
Míst k parkování3
Parkováníano
Terasaano (40m²)
TelekomunikaceInternet, Kabelová televize
DopravaSilnice, MHD
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální elektrické