Tuto nabídku jsme již úspěšně prodali. Máte-li zájem o podobnou nemovitost, vyberte si z naší aktuální nabídky ZDE nebo zadejte poptávku do našeho systému ZDE.

Pozemek 597 m2 Hostěnice, velmi klidné a krásné místo

Popis

Hledáte pozemek k bydlení v atraktivní klidné lokalitě v těsné blízkosti města Brna a zároveň je pro Vás nezbytné výborné dopravní spojení do centra města?
Pokud ano, tak právě Vám nabízíme, v zastoupení majitele, pozemek o celkové výměře 597 m2 a uliční šíři cca 21,5 m, který se nachází v obci Hostěnice.
Obec se nachází severovýchodním směrem od Brna a od jeho centra je vzdálená necelých 20 km.
IS (elektřina, plyn, voda i kanalizace) jsou dostupné v přilehlé komunikaci. Vzhledem k tomu, že komunikace je nově vybudovaná a vztahuje se na ni stavební záruka, je možné do ni zasahovat v r. 2020, kdy tato záruka vyprší.
Pozemek je mírně svažitý jižním směrem a je z něho pěkný výhled do okolní krajiny. Koupi tohoto pozemku lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám zajistíme.
Obec Hostěnice je známá svým malebným okolím, může být skvělým domovem pro aktivní rodinu, která ocení nejen krásné přírodní prostředí, ale zároveň i výbornou dostupnost do Brna autobusem IDS (cesta do Brna trvá 20 minut).
Zvu Vás na prohlídku - pro její domluvení mě kontaktujte, jsem místní a obec velmi dobře znám. Při prohlídce Vám sdělím bližší informace k tomuto pozemku. Detailní fotografie nabízeného pozemku budou doplněny.
ARTOSS realitní kancelář, s.r.o. je řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR.

Ing. Jan Polák

Kontaktujte makléře

Ing. Jan Polák+420 724 285 331
polak@artossreality.cz

Upozorňujeme: bod zobrazený v mapě označuje pouze orientační polohu nemovitosti - ulici

prodáno
Cena3 101 Kč za m2
Ev.č.315181004
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaHostěnice
OkresBrno-venkov
Plocha pozemku597 m²
ZástavbaObytná
KomunikaceDlážděná
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace