Tuto nabídku jsme již úspěšně prodali. Máte-li zájem o podobnou nemovitost, vyberte si z naší aktuální nabídky ZDE nebo zadejte poptávku do našeho systému ZDE.

Prodej, Pozemky pro bydlení, 323m² - Brno-Útěchov

Popis

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji stavební pozemek v oblíbené lokalitě Útěchova u Brna, v klidné slepé ulici. Pozemek má rozměr přibližně 9,5 x 32m ve tvaru podobném obdélníku. Technické sítě se nacházejí hned v přilehlé komunikaci. Jedná se o velmi klidnou lokalitu poblíž lesa.

Útěchov u Brna má rozlohu 1,18 km². Samosprávná městská část vznikla 24. listopadu 1990. Žije zde přibližně 800 obyvatel. Útěchov je nejsevernější a nejvýše položenou částí Brna, je obklopen lesy Drahanské vrchoviny. Autobusové spojení zajišťují jedna linka provozovaná Dopravním podnikem města Brna. Při silnici směrem na Vranov se zde nachází několik zachovalých božích muk z křížové cesty.

Pro více informací a domluvení termínu prohlídky prosím volejte makléři, klíče v RK.

Tato nabídka je sdílena ke spolupráci v MLS systému Asociace realitních kanceláří ČR. ARTOSS realitní kancelář, s.r.o. je řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR.

Ing. Ivo Nedbálek

Kontaktujte makléře

Ing. Ivo Nedbálek+420 775 091 210
nedbalek@artossreality.cz

Upozorňujeme: bod zobrazený v mapě označuje pouze orientační polohu nemovitosti - ulici

prodáno
Cena5 232 Kč za m2
Ev.č.31418916
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaDlouhé vrchy, Brno
OkresBrno-město
Plocha pozemku323 m²
ZástavbaObytná
KomunikaceBetonová