Prodej obchodních prostor Brno-Bystrc, frekventované místo

Popis

Brno - Bystrc, obchodní prostor s účelem prodeje potravin a smíšeného zboží - stánek o rozloze 18 m2, umístěný na velmi frekventovaném místě na konečné tramvaje zastávky Ečerova v Bystrci.
Jedná se o zavedený prodejní stánek, který byl v poslední době využívaný jako oblíbená prodejna ovoce a zeleniny s doplňkovým sortimentem zdravé výživy (viz první fotografie ve fotogalerii + video).
Vzhledem k lokalitě, ve které je prodejna umístěna, se jako možné využití nabízí potraviny, pizzerie, večerka, prodejna oblečení, květinářství, zverimex, prodejna mobilních telefonů, bazar apod.
Nabízený stánek má ocelovou konstrukci, která je postavena na betonových pásech. Stěny jsou tvořeny sádrokartonovými deskami, které jsou zateplené. Střecha je plochá - zateplená, podlahu tvoří vrstva zateplení a OSB desky kryté plovoucí podlahou, která byla položena v r. 2018.
Uvnitř stánku je oddělený menší prostor, který slouží jako zázemí pro zaměstnance, je zde umístěno umyvadlo, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice.
Součástí prodeje je i vybavení prodejny, které je vyobrazeno na fotografiích (dvě lednice, regálové systémy, stůl, elektrické topení, hasící přístroj, venkovní deska - poutač s polepem "ovoce - zelenina", který lze přelepit požadovaným popisem i svítící reklama Coca Cola umístěná na střeše.
Stánek je velmi dobře zabezpečený, železné dveře s mříží mají tři zámky + ocelovou petlici, navíc je stánek zabezpečený funkčním alarmem. Na stropě je umístěný hlásič kouře.
Prodejna je napojena na obecní vodu i kanalizaci a samozřejmě na elektřinu. Ke všem inženýrským sítím jsou samostatné měřáky.
Velmi nízké měsíční náklady na provoz, hradí se pouze cca 300,-Kč/měsíc městské části za pronájem pozemku a záloha na elektřinu a vodu.
K dispozici je i WC, které je vzdálené cca 50 metrů.
Prodejna je částečně nově vymalovaná, připravena k okamžitému využití a je k dispozici ihned. Při prodeji bude doloženo Rozhodnutí o užívání stavby vydané ÚMČ Brno Bystrc i Požárně bezpečnostní dokumentace.
Pro domluvení prohlídky kontaktujte našeho makléře a přijďte si prohlédnout tuto zajímavou komerční nemovitost.

Ing. Jan Polák

Kontaktujte makléře

Ing. Jan Polák+420 724 285 331
polak@artossreality.cz

Upozorňujeme: bod zobrazený v mapě označuje pouze orientační polohu nemovitosti - ulici

Soubory ke stažení

  180 000 Kč včetně DPH, + provize, včetně právního servisu, cena k jednání
  Ev.č.315181006
  KategorieObchodní prostory
  LokalitaFoltýnova, Brno - Bystrc
  OkresBrno-město
  Plocha užitná14 m²
  Plocha podlahová14 m²
  Plocha pozemku18 m²
  Plocha zastavěná16 m²
  Počet podlaží1
  Podlaží umístění1
  StavVelmi dobrý
  BudovaMontovaná
  Typ domuPřízemní
  Poloha objektuŘadový
  Umístění objektuRušná část obce
  ZástavbaObchodní a obytná
  En. náročnost b.G (PENB nedodán)
  ZařízenýAno
  Parkováníano
  Výtahne
  KomunikaceAsfaltová
  DopravaSilnice, MHD, Autobus
  VodaDálkový vodovod
  Elektřina230V
  OdpadVeřejná kanalizace
  TopeníLokální elektrické