Prodej apartmánů 2+kk, Hardegg, Rakousko, 50 m2

Popis

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme předprodej 12 apartmánů 2+kk o velikosti 50 m2 v prostředí malebného městečka Hardegg v Rakousku, které leží jen kousek za českými hranicemi v národním parku Thayatal.

Jedná se o právě začínající projekt, který spočívá v rekonstrukci a částečné přestavbě původní historické budovy. Městečko Hardegg, zejména pak konkrétní umístění nabízené nemovitosti, poskytuje nádherné prostředí ničím nedotčené přírody a naprostý klid k relaxaci.

Apartmány se dají samozřejmě využít k běžnému bydlení, ale primárně jsou nabízeny jako zajímavá investice. Koncept této investice předpokládá, že apartmány budou z části využívány pro vlastní rekreaci majitelů a zbytek doby budou pronajímány turistům.

Velkou investiční příležitost představuje fakt, že město nedisponuje prakticky žádnou možností ubytování pro přijíždějící turisty a v budoucnu nebude ani možná žádná další výstavba konkurenčních projektů, jelikož je Hardegg součástí chráněného národního parku.

Standardně se v okolí lokality pronajímá 2 lůžkový pokoj za 120,- EURO/noc v sezóně a 50,- EURO/noc mimo sezónu. Turistická sezóna v Hardeggu běží od dubna do poloviny října. V bezprostřední blízkosti apartmánů je restaurace, parkoviště a výchozí bod mnoha cyklostezek a turistických tras. Naleznete zde také hojně navštěvovaný hrad Hardegg, který se pyšní pestrou historií, spojenou mimo jiné například i s postavou Marie Terezie.

Projekt bude dokončen na přelomu jara a léta 2018. Předběžný prodej umožňuje zájemcům podílet se na finální podobě jejich budoucích apartmánů. Předprodejní cena je stanovena na 1800,- EURO/m2.

V případě zájmu neváhejte kontaktovat makléře, který Vám rád domluví prohlídku nebo poskytne bližší informace.

Michael Gottvald

Kontaktujte makléře

Michael Gottvald+420 776 118 336
gottvald@artossreality.cz

Upozorňujeme: bod zobrazený v mapě označuje pouze orientační polohu nemovitosti - ulici

90 000 EUR včetně DPH, včetně poplatků, + provize, včetně právního servisu
Ev.č.31617772
KategorieByty 2+kk
LokalitaHardegg, Rakousko
Okres
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná50 m²
Počet podlaží3
Podlaží umístění3
StavPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaRekreační
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ZařízenýČástečně
Parkováníano
Výtahne
OchranaNárodní park