Prodáváte, či chcete koupit nemovitost?

CHCI PRODAT, NEBO PRONAJMOUT (zvolte si svého makléře) | CHCI KOUPIT, NEBO PRONAJMOUT SI (vyberte si nemovitost)


Naše realitní kancelář zprostředkovává prodej a pronájem nemovitostí v Brně a jeho okolí od roku 2008. Od roku 2014 jsme rozšířili naši působnost i na Blanensko a Boskovicko.

Prodáváte nemovitost a hledáte realitní kancelář, která Vám nabídne klienty z vlastní databáze poptávajících, masivní inzertní kampaň na internetu i v realitním časopise a následně bezchybný průběh převodu nemovitosti, úschovu kupní ceny u advokáta, vyřešení daňových záležitostí, zajištění přepisu odběratelů energií a vody a to vše pro Vás jako prodávající ZDARMA? Pak využijte služeb jakéhokoliv z našich makléřů. Stejně tak se na nás můžete obrátit i pokud nabízíte nemovitost k pronájmu.

KONTAKTY NA MAKLÉŘE ARTOSS REALITNÍ KANCELÁŘ, s.r.o.

makleri

Neváhejte se na nás obrátit i potřebujete-li jakoukoliv radu v oblasti nemovitostí. Ať už stanovení tržní ceny, právní, či dańové poradenství, nebo máte-li jakýkoliv jiný dotaz. Zajišťujeme i přímý výkup nemovitostí, nebo oddlužení nemovitostí v exekuci. Volejte 602 344 145, nebo 602 953 912. Snadné dotazy vyřešíme telefonicky. K řešení složitějších záležitostí Vás pozveme na kávu do naší kanceláře, nebo i přijedeme za Vámi.


Pokud naopak hodláte koupit nemovitost v okresech Brno-město, Brno-venkov, či Blansko, stejně tak se můžete obrátit na naše makléře, kteří pro Vás vhodnou nemovitost vyhledají, dohodnou její prohlídku a v případě Vašeho zájmu o koupi prověří právní stav a ostatní skutečnosti týkající se vybraného bytu, domu, pozemku, nebo jakékoliv jiné nemovitosti, ve spolupráci s naším finančním poradcem Vám pomohou zajistit financování kupní ceny a provedou Vás celým procesem koupě. V první řadě doporučujeme prohlédnout si naši nabídku prověřených nemovitostí:

NABÍDKA NEMOVITOSTÍ ARTOSS REALITNÍ KANCELÁŘ, s.r.o.


Jste realitní makléř, či realitní makléřka a hledáte uplatnění v realitní kanceláři s týmovým duchem, podporou makléřů, fungujícím zázemím a zajímavým finančním zabezpečením? Pak volejte 602 344 145 - Ing. Pavel Paulen, jednatel.

TOPlist

30.8.2016